Можливості СТО

Опис технічних можливостей СТО «Крома»

Станція технічного обслуговування «Крома» працює в місті Дніпропетровську з 1993 року і за цей час зарекомендувала себе в регіоні перед клієнтами та партнерами як надійна СТО. Це стало можливим завдяки поважному ставленню до клієнтів, постійному підвищенню професійного та технічного рівня персоналу та регулярному оновленню обладнання та інструменту.

Наша СТО має виробничі споруди, що дозволяють одночасно обслуговувати 18 автомобілів. На станції є 8 автопідйомників, вантажопідйомністю від 3-х до 4-х тонн, та 8 оглядових ям для ремонту автомобілів та мікроавтобусів.

Виняткова особливість «Кроми» — це токарна ділянка, фахівці якої займаються реставрацією рульових рейок та шарнірних деталей ходової частини. Багаторічний досвід та майстерність наших токарів дозволяє відновлювати кермові рейки практично всіх марок автомобілів. При цьому на реставраційні роботи ми гарантуємо, що в наш час рідко зустрічається навіть при покупці нової запчастини.

На СТО «Крома» є електроцех, який забезпечений комп’ютерним та діагностичним обладнанням. Завдяки цьому ми виконуємо роботи з комп’ютерної діагностики та ремонту системи упорскування, кавітаційного чищення інжекторів та перевірки електробензонасосів, діагностики та ремонту систем ABS, ESP, ASR, AIR BAG, SRS та ін.

В електроцеху працює ділянка з обслуговування автокондиціонерів, яка обладнана автоматичною установкою щодо їх регенерації.

У нашій структурі є моторна ділянка для робіт з капітального ремонту двигунів, КПП та редукторів будь-якої складності та ділянка шиномонтажу, яка укомплектована комп’ютерними верстатами балансування та верстатами монтажу коліс.

Ще у нас є ділянка для регулювання кутів розвалу та сходження коліс, де є дані практично на всі автомобілі.

Для слюсарно-зварювальних робіт, а також для ремонту глушників на «Кромі» є електрогазозварювальний пост.

Кожне робоче місце забезпечене професійним та спеціалізованим інструментом для ремонту та обслуговування транспортних засобів замовника.

Наша фірма має свій автомобіль технічної допомоги та надає технічний дрібностроковий ремонт за межами станції. Також станція надає послуги евакуатора, який може забрати зламану машину в будь-якій точці України і доставити її для ремонту до нас.

В організаційну структуру нашого підрозділу входять «Стіл замовлень» та відділ запчастин, де працюють кваліфікаційні менеджери. Завдяки цим відділам, правильно реалізуються і використовуються інтервали чергового обслуговування автомобілів, технології їх ремонту та діагностики, а також знаходяться потрібні запчастини та деталі. При технічному обслуговуванні та ремонті автомобілів ми використовуємо на вибір клієнта оригінальні або ліцензійні запасні частини, які сертифіковані для продажу на території України. СТО має свій склад запчастин, який постійно оновлюється та поповнюється. Термін поставки запасних частин на замовлення один день зі складу у місті Дніпропетровську, 2-3 дні, якщо запчастина є в Україні та 14 календарних днів від постачальника за межами України. Це можливо завдяки тому, що відділ замовлень укомплектований спеціалізованим ліцензійним програмним забезпеченням для роботи із замовниками.

Для зручності клієнтів та їх комфорту на СТО є кафе та зони очікування та відпочинку. У кафе завжди можна підкріпитися смачним домашнім обідом і гарячими або холодними напоями. До речі, знаходитись біля свого автомобіля, під час його ремонту, ми не забороняємо, як на більшості станцій, але за умови дотримання правил техніки безпеки. Якщо ремонт машини затягується на кілька днів, клієнти можуть бути спокійними за свій автомобіль, тому що наша станція знаходиться під цілодобовою охороною (в тому числі пожежною).

Ми завжди з радістю та з повагою зустрічаємо наших клієнтів.