Шиномонтаж, вулканізація та балансування коліс

Ділянка шиномонтажу та вулканізації

На нашій станції є шиномонтажна ділянка. Його оснащення дозволяє нам робити ремонт коліс діаметром до 22-х дюймів, а це практично всі легкові автомобілі та мікроавтобуси. Ділянка укомплектована двома сучасними верстатами монтажу коліс та двома комп’ютерними балансувальними верстатами з автостопом, які практично не дають похибки, що суттєво покращує якість виконаних робіт та скорочує час їх виконання.

Так само, на ділянці є верстат для прокатки колісних дисків, завдяки якому можна відновити диск після удару або влучення його в яму. Спеціалісти СТО «Крома» відновлюють не лише металеві, а й легкосплавні диски автомобілів.

Можливості нашого шиномонтажу дозволяють усувати бічні проколи та порізи корту автопокришок. Для цього на ділянці є спеціальні вулканізаторні верстати.

Наша ділянка надає послугу із заправки коліс газовою сумішшю «PROSIFE», яка зменшує дискомфорт, що виникає під час руху по дрібних нерівностях дороги.

У сезонний час «перевзуття» у нас ведеться попередній запис, що дозволяє нашим клієнтам після телефонного дзвінка бути впевненими, що на СТО «Крома» у зручний для них час автомобіль чекатимуть на шиномонтаж.