Регулювання та реставрація рульових рейок

Токарна ділянка

На СТО «Крома»  організована токарна ділянка, яка виконує такі види робіт:

  • ремонт механічних, гідравлічних та електричних рульових рейок (усунення стуків та течі олії);
  • ремонт рульових редукторів гідравлічного та електричного підсилювача керма;
  • заміну рульових хрестовин та усунення стуків у рульовій колонці;
  • реставрацію рульових тяг, рульових наконечників та кульових опор;
  • заміну сідел клапанів у ГБЦ.

1. Ремонт та реставрація рульової рейки. Для реставрації проводиться повне розбирання рульової рейки, з подальшим дефектуванням всіх її деталей. Після дефектування проводиться усунення вироблення та корозії, яка є наслідком пошкоджених пильовиків або незатягнутих хомутів на рульових тягах (наслідком непрофесійного відношення). В окремих випадках (після сильних бічних ударів), проводиться рихтування основного та черв’ячного валу. При ефекті закусування в одну зі сторін з подальшим зникненням посилення, проводиться розточка корпусу рейки в районі розподільника та його затулювання. Якщо потрібно, усувається вироблення притискного сухаря та відповідного отвору в корпусі рейки. Після заміни підшипників, сальників, гумових та тефлонових кілець, проводиться складання рейки з подальшим її регулюванням та перевіркою працездатності. Після закінчення реставрації замовнику видається гарантійний талон та рекомендації щодо подальшої експлуатації виробу. Ми робимо ремонт рейок на всі типи та моделі автомобілів незалежно від року випуску. Термін виконання таких робіт 1-2 дні.

2. Ремонт  редукторів гідравлічного підсилювача керма. Перед реставрацією, редуктор розбирається та проводиться дефектуванням усіх деталей. Потім, забирається іржа на валу сошки та верхній частині черв’ячного валу. Здійснюється заміна підшипників, сальників, манжетів, гумових та тефлонових кілець. Після цього проводиться складання, регулювання та перевірка працездатності редуктора.

Після закінчення робіт клієнту видається гарантійний талон та рекомендації щодо подальшої експлуатації виробу. Термін виконання  даний робіт  1-3 дні, залежно від конструктивних особливостей.

3. Усунення стуку редуктора електропідсилювача керма, що знаходиться безпосередньо на рульовому валу. Для усунення стуків у редукторі електричного підсилювача керма, що виникають при різких рухах рульового колеса, електропривод розбирається та дефектується. Потім усуваються зазори у шліцевому з’єднанні та черв’ячній парі. Наступний етап – це складання та перевірка працездатності редуктора.

4. Усунення стуків і люфтів у рульовій колонці. Для усунення збільшених люфтів і стукотів у рульовій колонці, що добре чуються в салоні автомобіля при русі по дрібних нерівностях і віддаються в рульове колесо, розбирається і дефектується вся колонка. Після цього усувається зазор у шліцевому з’єднанні (телескопі) і шарнірному вузлі (в автомобілях, де рульова колонка регулюється по висоті та глибині). Термін виконання таких робіт 1-2 дні.

5. Заміна хрестовин рульового валу (з’єднання рульового валу та рульової рейки). У процесі експлуатації автомобіля хрестовина, що з’єднує рульовий вал з рульовою рейкою часто виходить з ладу, особливо, якщо знаходиться в підкапотному просторі. З’являється стукіт, ефект закушування керма, не повернення коліс при виході з повороту, тугість керма, підвищений гул насоса ГУР. Хрестовина, що вийшла з ладу, змінюється на нову, з подальшою зачеканкою в посадкових місцях. Термін виконання такої операції – 2-4 години.

6. Реставрація кульових опор, кермових тяг, кермових наконечників. Ми робимо реставрацію кульових опор, рульових тяг, рульових наконечників на легкові та вантажні автомобілі в будь-яких варіаціях (металевих або алюмінієвих, знімних або незнімних з важелів). Термін виконання 1-3 дні, залежно від стану та конструкції.

7. Заміна сідел клапанів в ГБЦ. Проводимо заміну сідел клапанів (впуск, випуск) у головках двигуна. Термін виконання 1-3 дні, залежно від моделі двигуна.

Досвід наших спеціалістів у виконанні таких робіт становить 20 років, що не дає сумніву в їхньому професіоналізмі. До кожного клієнта, який звертається, ми виявляємо індивідуальний підхід, приділяємо йому максимум уваги, даємо рекомендації та консультації з ремонту та обслуговування свого авто, а також, надаємо безкоштовну допомогу в діагностиці.