Діагностика та ремонт ходової частини

СТО «Крома» займається діагностикою та ремонтом ходової частини автомобіля. Виробничі потужності станції дозволяють обслуговувати до 18 автомобілів одночасно. У нас є 8 автопідйомників, вантажопідйомністю від 3-х до 4-х тонн, та 8 оглядових ям для ремонту автомобілів та мікроавтобусів.

Для ремонту ходової частини нами підібрано персонал з великим досвідом роботи. Професіоналізм наших слюсарів дозволяє їм не тільки виконувати стандартні заміни кульових опор та сайлентблоків, а й робити дрібностроковий ремонт двигунів та КПП. А щодо діагностики агрегатів рульового управління в регіоні нам немає рівних. Напрацьований стаж спеціалістів з реставрації кермових рейок становить понад 20 років.

Для слюсарно-зварювальних робіт, а також для ремонту глушників на СТО «Крома» є електрозварювальний пост. Станція обладнана гідравлічним пресом та наждачними верстатами. Для заміни передніх та задніх амортизаторів автомобілів застосовується спеціалізоване обладнання, що дозволяє швидко та безпечно розбирати та збирати стійки.

Кожне робоче місце автослюсаря забезпечене професійним інструментом і необхідними пристроями для ремонту та обслуговування. Для роботи з автомобілем замовника застосовуються одноразові серветки та накидки на крила, рульове колесо та сидіння. Комп’ютерне забезпечення та велика кількість технічної літератури дозволяє правильно реалізовувати інтервали чергового технічного обслуговування автомобілів та використовувати технології їх ремонту та діагностики.

Для підвищення професійного рівня наших слюсарів станцією постійно проводяться технічні тренінги та семінари.