Автоелектрик, комп’ютерна діагностика, ремонт та чищення інжекторів, заправка та ремонт кондиціонерів.

Електроцех

На нашій СТО організовано електроцех, фахівці якого ремонтують автомобілі практично всіх марок. Підрозділ забезпечений ліцензійним комп’ютерним та діагностичним обладнанням, а також технічною документацією та виходом в інтернет. Це дає нам можливість виконувати роботи з комп’ютерної діагностики та ремонту системи впорскування, діагностики та ремонту систем ABS, ESP, ASR, AIR BAG, SRS та ін. практично всіх відомих марок автомобілів.

Також у нашому розпорядженні знаходиться стенд для кавітаційного чищення інжекторів, завдяки якому наші діагностики відновлюють пропускну здатність електричних бензинових форсунок. Ділянка укомплектована перехідниками та пристроями для перевірки та заміни електробензонасосів на всі види паливних систем автомобілів. Тому всі несправності системи упорскування палива ми діагностуємо та усуваємо за короткий час.

Багаторічний досвід роботи, численні пристосування та спеціалізоване обладнання дозволяє нашим електрикам швидко та якісно ремонтувати стартери, генератори та інші компоненти електрообладнання автомобілів замовників. Наявність великої кількості запасних частин на складі СТО «Крома» дозволяє скоротити термін ремонтів до мінімуму.

Ще однією особливістю нашого електроцеху є ділянка з ремонту та обслуговування автокондиціонерів. Він обладнаний автоматичною установкою щодо їх регенерації. Ця станція дозволяє автоматично відкачувати, зважувати та закачувати фреон у систему автомобіля, спираючись на велику базу даних, а також міняти в ній олію.

Для виявлення витоків фреону на ділянці є сучасне зручне електронне обладнання, розраховане для ремонту всіх марок автомобілів.

Часто  перед ремонтом кондиціонера в автомобілі потрібно очистити стільники радіаторів охолодження. Для цього ми використовуємо мінімийку високого тиску, яка є у розпорядженні кондиціонерів.

Всі ці фактори дають можливість нам швидко та якісно виявити та усунути несправності, пов’язані з роботою системи кондиціювання автомобілів наших клієнтів.

Завдяки розширеним можливостям нашого електроцеху клієнти не їздять від одного «фахівця» до іншого, а всі проблеми, що трапилися з автомобілем, вирішують в одному місці – у нас.